На думку міністра охорони здоров’я Максима Степанова, протестувальники, які виходять на мітинги під Кабінетом Міністрів України проти карантину, піддають своє здоров’я ризику. Про це під час брифінгу 29 квітня заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.
“Сьогоднішня акція протесту під стінами Кабміну — є великою небезпекою не лише для всіх її учасників, а й для членів їх сімей. Якщо серед протестувальників була хоча б одна хвора на коронавірус людинва, то ризик захворіти є у всіх без винятку людей, які були поряд”, — сказав він. Максим Степанов закликав українців дотримуватися правил карантину та традиційно — залишатися вдома. Він нагадав, що чим більше суспільство буде дотримуватися обмежувальних заходів, тим швидше буде змога повернутися до нормального життя.
“Ніхто не буде тримати обмежувальні заходи на тому рівні, на якому вони зараз є, якщо не буде для цього підстав”, — додав міністр.
Відтепер для молодих громадян віком від 18 до 24 років відкрита можливість приєднатися до елітних…
Легендарна 38 бригада морської піхоти: ставай рішучим і безжальним, як Аквамен 38-ма окрема бригада морської…
Це добровільна служба за контрактом для громадян віком з 18 до 24 років, яка дозволяє…
🎖⛰ «Ідіть до мене! Разом ми сильніші!» — з таким закликом до співвітчизників звертається Герой…
Національний банк України оштрафував АТ "Міжнародний інвестиційний банк", власником якого є Петро Порошенко, на 20,5…
🇺🇦 "Я не чекав, поки стане легше. Я просто підписав контракт." Назар — один із…