“Літо буде жахливим”: синоптик попередив про аномальний прогноз погоди

“Літо буде жахливим”: синоптик попередив про аномальний прогноз погоди

В Україні червень 2020 року супроводжуватиметься нестабільними погодними умовами. Але в липні в Україні встановиться аномальна спека.

Такий прогноз прозвучав від народного синоптика Володимира Деркача.

Він зазначив, що на початку червня прогнозується тепла і комфортна погода в більшості регіонів, в окремі дні буде дуже спекотно, однак уже після 5 червня температура почне знижуватися, почнуться дощі. — Друга декада пройде під знаком опадів різної інтенсивності. Спочатку – зниження температури, далі – посилення опадів зі шквалами, градом, — сказав синоптик. Згідно з його прогнозом, до 20 червня опади повинні припинитися, температура почне підвищуватися. Ближче до кінця місяця циклон піде з країни, в усіх областях потеплішає, проте аномальної спеки не буде.

А ось липень почнеться з рекордно високої температури та посухи. Починаючи з 10 липня можливі короткочасні дощі і незначне зниження температури, проте ближче до кінця місяця знову встановиться спекотна погода.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Серпень почнеться з помірних температур і короткочасних дощів, ближче до 10 серпня температура різко підвищиться, і такі погодні умови триватимуть майже до кінця місяця. В середині третьої декади різко похолодає вночі, проте серпень стане найгарячішим місяцем літа.

annashchesna

Recent Posts

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…

4 дні ago

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати.

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…

6 днів ago

Шторм народжує сильних. Бій загартовує незламних.

Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…

1 тиждень ago

Безпілотні системи – це очі війська

Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…

1 тиждень ago

«Я відчуваю себе на своєму місці»

«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…

4 тижні ago

Історія порятунку коханої людини на полі бою!

‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…

1 місяць ago