Російські політики «киплять» від злоби через перемогу Джамали на «Євробаченні»

Російські політичні діячі негативно відгукуються про результати «Євробачення-2016», пропонуючи не брати участь у наступному конкурсі.

На їхню думку, перемога української співачки Джамали має політичний підтекст, пише DW.com.

Так, глава комітету Ради Федерації з міжнародних справ Костянтин Косачев вважає, що на конкурсі «перемогли політичні установки». Про це він написав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

За словами політика, в умах європейців перемогла відверта «холодна війна». Водночас він вважає, що Росія повинна взяти участь у наступному «Євробаченні», яке відбудеться в Україні.

На думку голови комітету Держдуми з міжнародних справ Олексія Пушкова, «із конкурсу «Євробачення» перетворилося на поле політичної битви».

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Офіційна представниця російського міністерства закордонних справ Марія Захарова, своєю чергою, порадила для перемоги на наступному конкурсі «Євробачення» виконати пісню про сирійського президента Башара Асада і навіть запропонувала свій варіант приспіву.

За словами першого заступника голови комітету Ради Федерації з оборони та безпеки Франца Клінцевича, на конкурсі політика взяла гору над мистецтвом. Клінцевич також висловив сумнів у необхідності для РФ їхати на наступний конкурс до України.

«Якщо в Україні нічого не зміниться, не думаю, що нам треба в усьому цьому брати участь», – зазначив політик.

Як відомо, напередодні у Стокгольмі на конкурсі Євробачення перемогу здобула Україна з піснею у виконанні Джамали про депортацію кримських татар «1944».

Три українських міста вже заявили про бажання прийняти у себе європейський пісенний конкурс «Євробачення-2017».

Джерело –  http://zik.ua/

annashchesna

Recent Posts

«Закрита» нарада Міноборони рф виявилася не такою вже закритою

Українські хакери продовжують глумитися над російськими чиновниками. Цього разу невідомі патріоти з гумором передали окреме привітання міноборони…

4 години ago

«Едельвейс» чекає. Контракт 18–24 — для тих, хто готовий діяти. 🇺🇦

Якщо тобі від 18 до 24 років, настав час зробити вибір, який може визначити твоє…

1 день ago

Російська пропаганда продовжує вигадувати нові історії навколо подій в Україні

Російські медіа поширюють заяви про нібито участь у протестах колишніх військових та певних «структур», які…

3 дні ago

Коли обираєш 92 — завжди у виграші. 🇺🇦

Вибір сильного підрозділу — це вибір якісної підготовки, професійного розвитку та команди, яка щодня виконує…

3 дні ago

⁨”Азимут”, головний сержант роти 47-ї ОМБр. Розповідає про те, що люди все активніше повертаються із СЗЧ.

⁨"Азимут", головний сержант роти 47-ї ОМБр. Розповідає про те, що люди все активніше повертаються із…

4 дні ago

«Викрадатиму їхніх родичів»: за погрози сім’ям військових ТЦК чоловік отримав п’ять років із дворічним випробуванням

Вламуватися до приватного житла, грабувати, викрадати родичів військовослужбовців ТЦК та СП і захоплювати їх в…

7 днів ago