В Малі під час антитерористичної операції загинув український військовослужбовець французького Іноземного легіону. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на повідомлення військового штабу в Twitter.
військовослужбовець французького Іноземного легіону. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на повідомлення військового штабу в Twitter.
Як відомо, 23 квітня під час проведення антитерористичної операції автомобіль військовослужбовців наїхав на саморобний вибуховий пристрій терористів. В результаті вибуху поранення отримали кілька військових, після чого їх госпіталізували.
У п’ятницю, 1 травня, в госпіталі від отриманих поранень помер Дмитро Мартинюк 1991 року народження з міста Волочиськ (Хмельницька область). Він приєднався до французького Іноземного легіону у 2015 році.
Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…
Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…
Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…
Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…