“Кафе та салони краси!”: Ляшко зробив термінову заяву. “Вже цих вихідних”

Уряд України готує пом’якшення умов карантину. До роботи можуть повернутися кафе і салони краси.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко. Він зазначив, що це станеться тільки при відповідних протиепідемічних, а не політичних, умовах.

“Урядом планується пом’якшення карантину. Зараз в МОЗ ми вже фіналізіруем тимчасові вимоги для проведення профілактичних заходів при здійсненні обслуговування в перукарнях і салонах краси, при торгівлі господарськими товарами, роботи кафе, автомийок, адвокатських та нотаріальних послуг тощо. Плануємо опублікувати їх на вихідних, щоб був час підприємцям підготуватися до відкриття“, – повідомив Ляшко.

Раніше Кабмін на засіданні 29 квітня дозволив роботу продовольчих і аграрних ринків, які можуть виконати санітарні норми і які були закриті на карантин. Зокрема, робота ринків буде регламентуватися чіткими санітарними нормами.

Оля

Recent Posts

Вербування через кохання: як російські спецслужби полюють на українців на сайтах знайомств

Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…

1 місяць ago

“Не про мільйон, а про себе”: дівчина №1

Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…

1 місяць ago

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…

1 місяць ago

⁨⁨Україна варта того, щоб за неї боротися.

Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…

1 місяць ago

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

1 місяць ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 місяць ago