Однак інколи цей голос може перетнути допустиму межу, і зробити ваше життя нестерпним та нудним. Тому вчіться відключати його, а особливо в тих випадках, коли ви готові перетворити своє життя в справжню пригоду.
Сьогодні розглянемо 5 фраз, через які ми часто перестаємо рухатись вперед, відкладаємо наші мрії на потім, і, таким чином, руйнуємо наше життя.
Найчастіше люди не можуть змінити своє життя через фразу “Мені просто не вистачає часу”. Вони використовують її, щоб не відчувати провину, коли не можуть відшукати баланс в житті.
Замість цієї фрази потрібно використовувати іншу — “Це не є пріоритетом для мене”. Час — найцінніший ресурс, і те, на що ви витрачаєте його, є пріоритетним для вас.
Отож, кожного разу, коли вам захочеться сказати “У мене нема часу”, просто задумайтесь, що справді важливо для вас, і це, мабуть, точно не Фейсбук, відео-ігри, ролики в Youtube і т.д.
Якщо ви справді чогось хочете, і це для вас важливо, ви зможете знайти час.
Крихітні голоси в наших головах змушують звикати до фрази “Я не можу собі це дозволити”, як до аргументу. І її суть полягає в тому, щоб не витрачати гроші на речі, які насправді для нас важливі. Це може бути поїздка чи навчальні курси, і коли ці голоси говорять про те, що ви “не можете собі це дозволити”, перш за все, вам потрібно розібратись із своїми рахунками, визначити, на що ж ви витрачаєте гроші. Тому що це покаже, що ви вважаєте важливим у вашому житті.
Отож, щоб фраза “У мене нема достатньо грошей” не виникала у вашій голові, вам потрібно зробити все можливе, щоб припинити витрачати їх на справді непотрібні речі, і перерозподілити фінансові ресурси на те, що приносить вам відчуття щастя.
Хто б не був автором фрази “Ви не можете навчити собаку нових трюків”, він — брехун. Сюзанна Коллінз написала книгу “Голодні ігри”, коли їй було 46. Тамаі Ватанабе підкорила Еверест вдруге у віці 73, через 10 років після попереднього рекорду.
Тому неважливо, скільки вам років — 20, 50 чи 80! Все, що стоїть на заваді досягнення мети чи здійснення мрії — це той крихітний голос в голові, який зупиняє вас від позитивних змін.
Запитайте себе: Чи можу я знайти спосіб бути щасливішим та здоровішим сьогодні, аніж я був вчора? Що я можу зробити для того, щоб зробити своє життя більш повноцінним, ніж воно було минулого року?
Ніколи не буває занадто пізно змінювати щось в своєму житті. Ви ніколи не будете занадто старими, щоб вчитись, і ніколи не пізно змінити свій шлях на кращий.
Ми завжди бачимо можливості та успіх інших людей, і замість того, щоб запитати себе “Як я можу це зробити?” чи “З чого мені варто почати?”, голос в голові починає говорити абсолютно інше: “Мабуть, добре, але…” або “Якби я тільки мав (додайте випадкову можливість), то я би міг досягнути успіху”.
Ми всі в цьому житті граємо на різних рівнях складності. Деякі люди народжуються з чудовими генетичними даними, або їхні батьки багаті, і тому їм ніколи не доведеться працювати. Такі люди грають гру під назвою “Життя” на спрощеному рівні.
Інші народжуються в неблагополучних сім’ях, в країнах третього світу, з хронічними захворюваннями, в районах з поганою шкільною освітою, і вони грають ту ж саму гру на складнішому рівні. Однак, чим складніша історія походження, тим цікавіша подорож героя. Ми можемо або скаржитись на умови, або визнати їх і намагатись змінити.
Інколи обставини складаються так, а не інакше, і в цьому нема нашої провини. Але наш обов’язок полягає в тому, щоб спробувати їх змінити.
Коли ми визнаємо той факт, що ніхто окрім нас самих не витягне нас із ями, ми зможемо змінити своє життя.
Тому потрібно заспокоїти голос в своїй голові, який продовжує говорити “Я не можу це зробити, тому що…”, і продовжувати працювати на шляху до досягнення кращого життя.
Коли ми розглядаємо наше існування як щось, що потрібно перетерпіти, кожне випробування підсилює наше негативне налаштування, і в результаті ми почуваємось нещасними. Однак, якщо ми сприймаємо життя, як подорож, кожний виклик стає можливістю навчитись чогось нового, рости і змінюватись.
Якщо ви отримуватимете задоволення від життя, то в ньому все частіше відбуватимуться приємні речі, а це приведе до його покращення в загальному.
Тому не шукайте собі виправдань. Замість того, щоб вигадувати причини, чому ви не можемо зробити щось, поставте собі запитання “Гаразд, що справді я повинен зробити і як я маю це зробити, щоб все стало реальністю?”.
Отож, тепер, коли ми заспокоїли свої голоси в голові, час кожному з нас почати свою пригоду!
Українцям розповіли, що заборонено передавати рідним у спадок Що українцям заборонено передавати рідним у спадок…
На міжбанку американська валюта піднялась на 12 копійок до 41,44-41,46 грн/долар (купівля-продаж). Як інформує "Кореспондент",…
У Мережі з'явилося чимало відео, де українці висміюють нову ініціативу нардепів За зберігання дров без…
Як зараховується стаж роботи, якщо працював за кордоном Українцям, щоб вийти на пенсію потрібно напрацювати…
Українцям розповіли все про виплату однієї тисячі гривень, як оформити Виплата 1 тис. гривень: розробляється…
Останніми роками цифровізація документообігу в Україні розвивається семимильними кроками. Серед іншого в мобільному застосунку «Дія»…