Доктор Євген Комаровський висловився за посилення методів боротьби з пандемією Коронавіруса. За словами лікаря, для літніх людей необхідно ввести суворий карантин, який жодним чином не повинен торкатися молодих і здорових громадян. На думку лікаря, саме вони повинні формувати колективний імунітет.
Літніх людей доктор назвав найбільш вразливою перед COVID-19 категорією населення. «…Все старше 65-ти років сидять по домівках і не мають права вийти. Тільки висунув ніс – позбавляємо пенсії”, — сказав лікар, пише “Критика”.
За словами Комаровського, необхідно пильно стежити, щоб пенсіонери не виходили з дому. Їм потрібно доставляти медикаменти, пенсії та продукти харчування. При цьому всі інші можуть вільно спілкуватися, ходити на роботу, чим і виробляється колективний імунітет. Таким чином, з’явиться можливість захищати саму вразливу категорію населення.
Доктор Комаровський також додав, що якщо б у нього було в наявності по дві тисячі доларів на кожне домогосподарство, він би з задоволенням виділив старим ці кошти, щоб мотивувати їх сидіти по своїх будинках і квартирах.
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…
На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…