Російські військові почнуть покидати Італію з 7 травня

З Італії до Росії 7 травня почнуть відправку російських підрозділів радіаційного, хімічного і біологічного захисту (РХБЗ), повідомив міністр оборони РФ Сергій Шойгу на селекторній нараді.

З Італії до Росії 7 травня почнуть відправку російських підрозділів радіаційного, хімічного і біологічного захисту (РХБЗ), повідомив міністр оборони РФ Сергій Шойгу на селекторній нараді.

Шойгу доручив начальнику Генштабу Валерію Герасимову організувати урочисту зустріч російських військових, які допомагали Італії в боротьбі з коронавирусной інфекцією.

Міністр оборони попросив представити пропозиції щодо заохочення відзначилися військовослужбовців, лікарів і всіх тих, хто займався дезінфекцією в містах та об’єктах в Італії. Російські фахівці зараз працюють в місті Бергамо, жителі якого постраждали від пандемії.

annashchesna

Recent Posts

⚡️ Повернувся в стрій, щоб знищувати ворога

Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…

5 днів ago

Ти пішов у СЗЧ.

Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…

1 тиждень ago

⚡️ Стань частиною 5 штурмової бригади!

Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…

1 тиждень ago

Твоя підготовка — твоя перевага! 👊🇺🇦

Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…

2 тижні ago

Рублі, Медведчук і Верба: чи готується інформаційний ґрунт для заходу рф в Івано-Франківськ?

Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…

2 тижні ago

Там, де поруч із дитиною смерть, хтось не виконав свій обов’язок

На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…

2 тижні ago