Заборона на виїзд з України, в МЗС зробили екстрену заяву: “Прийнято рішення про закриття…”

Що потрібно знати простим українцям

У МЗС зробили екстрену заяву щодо обмежень на виїзд українців за кордон після скандалу, який спалахнув в мережі

Про це представники МЗС України роз’яснили в коментарі журналістам, передає ЕП.

У відомстві наполягають, що виїзд громадян України за кордон обмежений лише літаками, і в цьому випадку МЗС виконує тільки функцію комунікатора.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Чинним законодавством не встановлено жодних додаткових обмежень виїзду громадян України за кордон. В умовах протидії поширенню епідемії вірусу в Україні, Уряд прийняв рішення про закриття окремих пунктів пропуску через державний кордон для повітряного сполучення. МЗС поінформував іноземні дипломатичні представництва в Україні”, – пояснюють в дипломатичному відомстві.

Додамо, що саме цих пунктів перетину кордону – насамперед аеропортів – стосуються обмеження, про які інформували раніше.

У МЗС також додали, що відомство не надає дозвіл чи відмову на виїзд за кордон, і не передавали таку інформацію дипустановам.

“Іншої інформації про обмеження виїзду за кордон або необхідності отримання від Міністерства закордонних справ України дозволів на виїзд громадян України, зокрема тих, які мають посвідки на проживання за кордоном, МЗС не давало”, – стверджують представники відомства у спілкуванні з журналістами.

Підсумовуючи, в МЗС заявили, що дипвідомство виступає як комунікатор, який передає інформацію від посольств в інші органи влади, які мають право приймати необхідні рішення.

annashchesna

Recent Posts

«Закрита» нарада Міноборони рф виявилася не такою вже закритою

Українські хакери продовжують глумитися над російськими чиновниками. Цього разу невідомі патріоти з гумором передали окреме привітання міноборони…

17 хвилин ago

«Едельвейс» чекає. Контракт 18–24 — для тих, хто готовий діяти. 🇺🇦

Якщо тобі від 18 до 24 років, настав час зробити вибір, який може визначити твоє…

1 день ago

Російська пропаганда продовжує вигадувати нові історії навколо подій в Україні

Російські медіа поширюють заяви про нібито участь у протестах колишніх військових та певних «структур», які…

3 дні ago

Коли обираєш 92 — завжди у виграші. 🇺🇦

Вибір сильного підрозділу — це вибір якісної підготовки, професійного розвитку та команди, яка щодня виконує…

3 дні ago

⁨”Азимут”, головний сержант роти 47-ї ОМБр. Розповідає про те, що люди все активніше повертаються із СЗЧ.

⁨"Азимут", головний сержант роти 47-ї ОМБр. Розповідає про те, що люди все активніше повертаються із…

4 дні ago

«Викрадатиму їхніх родичів»: за погрози сім’ям військових ТЦК чоловік отримав п’ять років із дворічним випробуванням

Вламуватися до приватного житла, грабувати, викрадати родичів військовослужбовців ТЦК та СП і захоплювати їх в…

7 днів ago