Польща продовжила контроль за кордонами з сусідніми державами ще на 30 днів.
До 12 червня держава контролюватиме кордони з Німеччиною, Литвою, Чехією та Словаччиною. А його перетин буде можливий лише у визначених пунктах пропуску.
Відповідне розпорядження підписав міністр внутрішніх справ та адміністрації Маріуш Камінський.
– Розпорядженням міністра внутрішніх справ та адміністрації від 13 березня 2020 року тимчасово відновлено прикордонний контролю осіб, які перетинають державний кордон, – зазначили у відомстві.
До 24 березня Польща відновила контроль на кордоні у зв’язку з пандемією коронавірусу. Пізніше він був продовжений чотири рази – до 13 квітня, 3 травня, 13 травня та 12 червня.
Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…
Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…
Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…
Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…
«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…
‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…