Прикарпаття накрили сильні ранкові заморозки – цвіт та городина померзли (фото)

В деяких селах люди розпалювали вогнища на городах, щоб хоч якось врятувати врожаї. Івано-Франківщину сьогодні вночі накрили сильні заморозки.

Подекуди температура опустилася до мінус семи градусів, тоді, як сади вже активно квітли. Тож більшість цвіту, на жаль, замерзло. Вкрилась інеєм і городина, яка вже рясно почала сходити.

В селі Лісний Хлібичин, що на Коломийщині, люди розпалювали вогнища на городах, щоб хоч якось врятувати врожаї. Там температура о 5 ранку була мінус 3 градуси. Люди кажуть, що картопля та інші овочі ще можуть відновитися, а от садовина, на жаль, пропала.

Світлинами з наслідками раптових травневих морозів користувачі з різних районів Прикарпаття діляться в соціальних мережах, пишуть Версії.

“#САДПРОПАВ. Удар нище пояса. Ранок мінус 7. Сад обмерз повністю. Цього року без яблук.Печалька”, – написав Petro Hmelovsky

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

annashchesna

Recent Posts

«Едельвейс» чекає. Контракт 18–24 — для тих, хто готовий діяти. 🇺🇦

Якщо тобі від 18 до 24 років, настав час зробити вибір, який може визначити твоє…

1 день ago

Російська пропаганда продовжує вигадувати нові історії навколо подій в Україні

Російські медіа поширюють заяви про нібито участь у протестах колишніх військових та певних «структур», які…

3 дні ago

Коли обираєш 92 — завжди у виграші. 🇺🇦

Вибір сильного підрозділу — це вибір якісної підготовки, професійного розвитку та команди, яка щодня виконує…

3 дні ago

⁨”Азимут”, головний сержант роти 47-ї ОМБр. Розповідає про те, що люди все активніше повертаються із СЗЧ.

⁨"Азимут", головний сержант роти 47-ї ОМБр. Розповідає про те, що люди все активніше повертаються із…

4 дні ago

«Викрадатиму їхніх родичів»: за погрози сім’ям військових ТЦК чоловік отримав п’ять років із дворічним випробуванням

Вламуватися до приватного житла, грабувати, викрадати родичів військовослужбовців ТЦК та СП і захоплювати їх в…

7 днів ago

Добровільне повернення із СЗЧ через Армія+: як це працює

Для військовослужбовців ЗСУ, ДССТ та НГУ, у яких факт СЗЧ був зафіксований до 12 червня…

7 днів ago