У Львів та місто Бердичів Житомирської області привезли тіла загиблих у зоні ООС спецпризначенців Дмитра Кузьменка та Андрія Супрігана.
Про це повідомив у Facebook капелан Збройних сил України Геннадій Лисенко, який супроводжував тіла загиблих.
“1300 кілометрів подолали три автівки, прямуючи зі сходу на захід. Спочатку Бердичів о другій годині ночі зустрів нас дощем, а в селі мама з криком від самого серця зустріла труну із тілом сина!” – написав він.
За словами капелана, Львів зустрів їх легким туманом та плачем батьків Андрія Супрігана.
“А сльози дружини встелили весь цей шлях, бо вона їхала поруч з автівкою, що везла її коханого додому, його останню путь зі сходу на захід 1300 кілометрів”, – додав Лисенко.
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…
На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…