Розносить ліки та проводить обходи: 16-річна українка створила медробота(відео)

Допомагати в лікуванні, але без контакту з хворими. Дніпровська школярка створила модель комплексного медичного асистента. Це робот, який дистанційно може обслуговувати пацієнтів. 16-річна дівчина – призерка всеукраїнського конкурсу проектів.

На цьому вона не зупинятиметься, у планах вдосконалити проект і втілити його у стартап. Адже такий робот стане в пригоді не лише в період пандемії коронавірусу, а й у повсякденному житті медиків.

Розносити ліки, їжу і навіть проводити онлайн-обходи пацієнтів – усе це запрограмовано в цій машині. Вона виконуватиме функції за розкладом. Керувати роботом лікарі можуть дистанційно.

Аби створити модель робота, який би допомагав медикам у період пандемії, Вероніці знадобилася доба. А спеціальну програму для його розробки дівчина вивчила всього за 2 години. Її робот повністю автоматизований і може виконувати кілька функцій одночасно.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.
Оля

Recent Posts

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…

4 дні ago

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати.

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…

6 днів ago

Шторм народжує сильних. Бій загартовує незламних.

Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…

7 днів ago

Безпілотні системи – це очі війська

Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…

1 тиждень ago

«Я відчуваю себе на своєму місці»

«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…

4 тижні ago

Історія порятунку коханої людини на полі бою!

‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…

1 місяць ago