Зеленський зробить мусульманські свята державними

Президент має намір присвоїти Курбан-Байрам і Ураза-Байрам статус державних свят.


Президент України Володимир Зеленський незабаром підпише указ, яким Курбан-Байрам і Ураза-Байрам отримають статус державних релігійних свят. Про це він заявив на зустрічі з представниками кримськотатарського народу в понеділок, 18 травня.

Глава держави висловив співчуття у зв’язку з Днем пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу.

Президент зазначив, що представники кримськотатарського народу повинні бути представлені на вищому дипломатичному рівні. Тому він погодив кандидатуру Еміне Джапарової на посаду першого заступника міністра закордонних справ.

З метою вирішення проблемних питань кримськотатарського народу Зеленський ініціював створення робочої групи в Офісі президента, в складі якої будуть кримські татари.

Також він повідомив, що, за підсумками домовленостей з президентом Туреччини Реджепом Тайїпом Ердоганом, у Херсонській області буде побудовано 500 квартир для переселенців з Криму. Крім того, в Києві планується побудувати нову велику мечеть.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Також він в черговий раз анонсував побудову хаба на кордоні Херсонської області та Криму.

“Щоб люди, які тимчасово живуть на тимчасово окупованій території Криму, бачили, як ми ставимося до кримчан, до кримських татар. Щоб вони приїжджали і бачили дійсно інакше, “вітрину” нашої країни”, – сказав Зеленський.

Президент підкреслив, що робоча група повинна розглядати не тільки правові, а й економічні питання, які турбують кримських татар.

Оля

Recent Posts

«Закрита» нарада Міноборони рф виявилася не такою вже закритою

Українські хакери продовжують глумитися над російськими чиновниками. Цього разу невідомі патріоти з гумором передали окреме привітання міноборони…

1 день ago

«Едельвейс» чекає. Контракт 18–24 — для тих, хто готовий діяти. 🇺🇦

Якщо тобі від 18 до 24 років, настав час зробити вибір, який може визначити твоє…

3 дні ago

Російська пропаганда продовжує вигадувати нові історії навколо подій в Україні

Російські медіа поширюють заяви про нібито участь у протестах колишніх військових та певних «структур», які…

4 дні ago

Коли обираєш 92 — завжди у виграші. 🇺🇦

Вибір сильного підрозділу — це вибір якісної підготовки, професійного розвитку та команди, яка щодня виконує…

5 днів ago

⁨”Азимут”, головний сержант роти 47-ї ОМБр. Розповідає про те, що люди все активніше повертаються із СЗЧ.

⁨"Азимут", головний сержант роти 47-ї ОМБр. Розповідає про те, що люди все активніше повертаються із…

6 днів ago

«Викрадатиму їхніх родичів»: за погрози сім’ям військових ТЦК чоловік отримав п’ять років із дворічним випробуванням

Вламуватися до приватного житла, грабувати, викрадати родичів військовослужбовців ТЦК та СП і захоплювати їх в…

1 тиждень ago