Карантин до 22 червня і запуск транспорту: Кабмін прийняв ключові рішення. “Літати поки не будемо”

На засіданні в середу, 20 травня, Кабінет міністрів України прийняв рішення про відновлення роботи міського та приміського транспорту з 22 травня.

Про це повідомив нардеп Олексій Гончаренко.

Рух міського та приміського наземного транспорту в Україні, припинений через епідемію коронавіруса, запускають в рамках другого етапу пом’якшення карантинних обмежень.

Також з п’ятниці, 22 травня, в Україні відновлять роботу готелі (без ресторанів і басейнів), дозволять спортивні заходи без глядачів.

Також Кабінет міністрів України встановив в країні з 22 травня по 22 червня адаптивний карантин.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Пропонується встановити з 22 травня по 22 червня на території України карантин, враховуючи епідеміологічну ситуацію в регіонах, це так званий адаптивний карантин”, – сказав міністр охорони здоров’я Максим Степанов на засіданні уряду.

Рейсові авіаперельоти в Україні відновляться після карантину не раніше 15 червня. Як повідомив на сьогоднішньому засіданні Кабінету міністрів прем’єр Денис Шмигаль, раніше цієї дати запускати аеропорти і рейсові перельоти нема сенсу.

annashchesna

Recent Posts

«Едельвейс» чекає. Контракт 18–24 — для тих, хто готовий діяти. 🇺🇦

Якщо тобі від 18 до 24 років, настав час зробити вибір, який може визначити твоє…

1 день ago

Російська пропаганда продовжує вигадувати нові історії навколо подій в Україні

Російські медіа поширюють заяви про нібито участь у протестах колишніх військових та певних «структур», які…

3 дні ago

Коли обираєш 92 — завжди у виграші. 🇺🇦

Вибір сильного підрозділу — це вибір якісної підготовки, професійного розвитку та команди, яка щодня виконує…

3 дні ago

⁨”Азимут”, головний сержант роти 47-ї ОМБр. Розповідає про те, що люди все активніше повертаються із СЗЧ.

⁨"Азимут", головний сержант роти 47-ї ОМБр. Розповідає про те, що люди все активніше повертаються із…

4 дні ago

«Викрадатиму їхніх родичів»: за погрози сім’ям військових ТЦК чоловік отримав п’ять років із дворічним випробуванням

Вламуватися до приватного житла, грабувати, викрадати родичів військовослужбовців ТЦК та СП і захоплювати їх в…

7 днів ago

Добровільне повернення із СЗЧ через Армія+: як це працює

Для військовослужбовців ЗСУ, ДССТ та НГУ, у яких факт СЗЧ був зафіксований до 12 червня…

7 днів ago