Ризик заразитися коронавірусом є, коли збирається багато людей. Проводити випускний чи ні, вирішує кожен самостійно.
Про це розповів педіатр Євген Комаровський.
– Я вважаю, що люди повинні розуміти цінність свого життя. Кожна людина, ухвалюючи рішення, піде вона на випускний вечір чи ні, повинна враховувати, що вона сама практично нічим не ризикує, – говорить Комаровський.
За його словами, якщо вдома є літні бабуся і дідусь, після проведення випускного вони можуть постраждати.
– Інтенсивність ризику визначається тим, в яких умовах ви проводите весь цей захід. Якщо це актовий зал, який не провітрюється, куди наб’ється купа народу, і бабусі й дідусі, яких ви запросите, ризикують захворіти, – зазначає лікар.
Необхідно мінімізувати присутність літніх людей. Також Комаровський порадив намагатися робити все просто неба і уникати закритих ресторанів.
В Україні воєнний стан і загальна мобілізація триває до 8 лютого 2025 року. Президент може…
Українське законодавство спрямоване на запобігання подібним злочинам та захист природної спадщини Охорона навколишнього середовища, включаючи…
Співробітники оперативно-розшукового відділу «Тячів» Мукачівського прикордонного загону викрили організаторів схеми незаконного переправлення осіб через кордон.…
Процес отримання відстрочки від мобілізації потребує уважного підходу та розуміння нюансів. Навіть наявність адміністративних штрафів…
Такі зміни є частиною загальної стратегії Європейського Союзу щодо модернізації та посилення контролю над своїми…
Таким чином, важливість цієї доплати важко переоцінити, оскільки вона допомагає значно покращити фінансове становище людей…