Фахівці заговорили про амбітні цілі після успіху проекту “Антарес”.
Успішний запуск ракети “Антарес” відкрив для української авіакосмічної галузі нові перспективи.
Спільний проект із США має потенціал розвитку аж до участі українських астронавтів в міжнародних космічних експедиціях та побудови Україною своєї власної станції на Місяці, йдеться в сюжеті ТСН.19:30. Про такі амбіції заявив керівник конструкторського бюро “Південне” Олександр Дегтярьов.
Він наголосив, що в України є всі необхідні технології, компоненти, освіта, а бракує лише грошей. “Особливість України полягає в тому, що ми входимо до п’ятірки країн, котрі мають спеціальні технології. Ми повинні залучати їх, як нашу конкурентну перевагу, і продати товар, створений на базі цих технологій.Я вважаю, людство має пройти через Місяць і навчитися жити та освоювати тіла Сонячної системи”, – каже він.
Як повідомлялося, напередодні ракетоносій Antares OA5 із вантажним кораблем Сygnus на борту здійснив успішний старт із Середньоатлантичного регіонального космопорту на острові Волопс, штат Вірджинія. Секретар РНБО Олександр Турчинов схвально відгукнувся про успішний пуск модернізованої ракети та наголосив, що Україна повертає собі позиції ракетної держави.
Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…
Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…
Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…
Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…
«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…
‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…