У м. Тисмениця Івано-Франківської області 35-річна мати вигнала на вулицю своїх двох дітей, щоб вони не заважали їй проханнями про їжу.
У м. Тисмениця Івано-Франківської області 35-річна мати вигнала на вулицю своїх двох дітей, щоб вони не заважали їй проханнями про їжу.
Про це повідомили у поліції.
До правоохоронців зателефонував 11-річний хлопчик. Він розповів, що вони з сестричкою дуже голодні, а мати через прохання про їжу, вигнала їх з квартири.
Правоохоронці, приїхавши на місце, побачили нетверезу жінку, яка спала. Жодних продуктів у квартирі не було.
Також поліція встановила, що жінка має ще одну дитину – 3-річного хлопчика, якого вона вигнала жити до горе-батька, котрий постійно зловживає алкоголем.
Дітей тимчасово забрала бабуся. Жінку попередили, що її можуть позбавити батьківських прав.
💪 Час обирати, а не спостерігати. 37 окрема бригада морської піхоти — це досвід, загартований…
Перша зміна для дітей із Миколаївської та Херсонської областей повернулася з відпочинку в межах проєкту…
Трансформація Сил оборони: перший етап 📊 Цифри і факти 🇺🇦 Міноборони запускає зміни у військовій…
Javelin, Корсар і Milan Трійки проти ворожої броні Мобільність Javelin, лазерна точність Корсару та швидкострільність…
Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…
Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…