Маленька франківчанка бореться з раком, мама благає про допомогу – “У мого янголяти – рецидив”

Дівчинці потрібен новий курс дорогої терапії

Маленька дівчинка з Калуша бореться з важким онкологічним захворюванням. Про це розповіла її мама у соцмережі Facebook.

Повідомляється, що маленькій Анні Приймич лікарі поставили страшний діагноз — нейробластома зачеревинного простору 3 стадії.

Дівчинка вже пройшла курс лікування, однак стався рецидив і пухлина заново спрогресувала.

“За словами доктора стан критичний. Через 21 день готуємося до нового дорогого лікування, до нового препарату, який необхідно замовити із-за кордону. Пухлина зачепила печінку і тисне на саму

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

аорту, на головну вену в організмі людини. Майже без шансу на життя” – написала мама Ані.

Жінка з останніх сил сподівається на диво, тому звертається до всіх небайдужих з проханням допомогти у порятунку життя доньки.

“Тримаюся, як можу, скільки маю сил. Ваша доброта і допомога не залишаться без уваги. Нехай Бог вас береже. Прошу молитися за Аню, прошу про щоденні молитви!” – написала мама дівчинки.
У групі в Facebook вона залишила реквізити, за яким кожен бажаючий може допомогти маленькій дівчинці перемогти хворобу, а також контакти, за якими можна з нею зв’язатися.

Одержувач: Приймич Леся Орестівна (мама Ані).

Номер картки: 5168 7574 0312 2189.

Номер телефону: 068 236 38 92.

annashchesna

Recent Posts

Вербування через кохання: як російські спецслужби полюють на українців на сайтах знайомств

Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…

1 місяць ago

“Не про мільйон, а про себе”: дівчина №1

Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…

1 місяць ago

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…

1 місяць ago

⁨⁨Україна варта того, щоб за неї боротися.

Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…

1 місяць ago

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

1 місяць ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 місяць ago