У Верховній Раді хочуть запровадити тимчасовий універсальний базовий дохід у розмірі 3 тис грн на кожну особу на період виходу з карантину та економічної кризи.
Про це повідомила голова підкомітету з питань розвитку конкуренції та рівних умов для бізнесу Комітету з питань економічного розвитку Людмила Буймістер.
Як зазначається, депутати прийняли стратегію виходу із кризи, що передбачає такі програми:
Перша — фінансова підтримка громадян з метою стимулювання попиту на продовольчі товари. Планується запровадити тимчасовий універсальний базовий дохід у розмірі 3 тис грн на кожну особу на період виходу з карантину та економічної кризи.
Друга — безкоштовне й безумовне кредитування малого та середнього бізнесу для виплати зарплат і збереження робочих місць.
Третя — частину грошей буде направлено на відновлення галузі електроенергетики та інвестиції у будівництво інфраструктури.
Раніше, в уряді посилили соціальну підтримку сімей із дітьми. Так, ті, хто зареєструвався в центрі зайнятості, можуть за спрощеною програмою звернутися в центр соцзахисту та отримати допомогу в розмірі майже 3 тис. грн.
Кого стосується:
майже 300 тис. сімей ФОП першої і другої групи (без працівників) нададуть допомогу на дітей до 10 років у розмірі прожиткового мінімуму на дитину;
безробітним спростили доступ до отримання допомоги малозабезпеченим. “Ті, хто зареєструвався безробітним, можуть із цією довідкою прийти в центр соцзахисту та отримають допомогу малозабезпеченій сім’ї”. Розмір такої допомоги становитиме приблизно 3 тис. грн. У міністерстві очікують, що гроші нададуть 100 тис. сімей;
також субсидію будуть нараховувати в разі заборгованості за комуналку до трьох місяців (до цього скасовували допомогу в разі заборгованості в два місяці).
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…
На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…