Українська співачка і громадський діяч Анастасія Приходько висловилася про рішення лідера партії “Голос” Святослава Вакарчука скласти депутатський мандат.
Так, на особистій сторінці в Facebook артистка заявила, що “через таких, як Вакарчук, українці абсолютно не довіряють представникам культури в парламенті”.
При цьому Приходько згадала також колишніх представників студії “Квартал 95” у Верховній Раді і президента України Володимира Зеленського.
“Ось через таких як Вакарчук, Зеленський і “95 Квартал” при владі, довіри до представників культури в парламенті в майбутньому – нуль. Але! У вас залишилася я!” – висловилася співачка.
Нагадаємо, про рішення скласти мандат народного депутата України лідер партії “Голос” Святослав Вакарчук повідомив 11 червня. Політик оголосив про це на брифінгу в Маріїнському парку.
За словами Вакарчука, він не припиняє політичну діяльність, а також зберігає членство в “Голосі”
Нардеп пояснив своє рішення тим, що за останні місяці в партії “Голос” змінилися стиль і підходи, і вона перестала асоціюватися з одним лідером.
⚡️Згідно з інформацією, отриманою у Силах оборони України, Центр протидії дезінформації повідомляє, що росіяни планують…
Північнокорейський військовий, що потрапив у полон до наших хлопців, у справжньому шоці. Він зізнається: "Нас…
В рамках ініціативи «Синів політиків — на фронт!» українські військові зібрали кошти на квиток до…
Мир — це не подарунок. Це здобуток Мир не з’являється сам по собі. Його виборюють…
Не підписуй контракт 18–24… поки не побачиш це відео 👀 Чому тобі у жодному разі…
Війна триває. Україна потребує твого плеча Війна не закінчилась. Поки одні втомились — інші стоять…