facebook

Парламент підтримав одностатеві шлюби і дозволив лесбійським парам заводити дітей, – ЗМІ

Парламент Швеції підтримав ЛГБТ-спільноту.

У Швейцарії парламент підтримав ініціативу “Шлюбу для всіх”, яка дозволяє одностатевим парам одружуватися на території даної країни, а також можливість лесбійським парам заводити дітей, надавши їм доступ до донорської сперми.

Як відзначається, дану пропозицію підтримали 132 депутати з Національної ради, яка всього налічує 200 членів. Водночас проти проголосували 52 і утрималися 13. Раніше ініціативу пропонували розділити на дві і голосувати за них окремо, адже закон передбачає, що донор сперми буде вважатися батьком дитини. Але тепер дана пропозиція надійде до Федеральної ради, де, в разі затвердження, вона буде винесена на референдум.

Варто зауважити, що одностатеві шлюби наразі є незаконними у Швейцарії. Щоправда, в державі все є Існує варіант “зареєстрованого партнерства”, який дозволяє одностатевим парам користуватися майже тими самими правами та обов’язками, як і подружні пари.

Крім того, на відміну від шлюбу, перебування в зареєстрованому товаристві не дає іноземному партнеру громадянина Швейцарії можливості полегшеного процесу отримання швейцарського громадянства.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...