facebook

Карантин може затягнутися в Україні на два роки

Кабмін озвучив, які сценарії розглянув.

Всі сценарії Кабмін розглядав з огляду на те, що пандемія триватиме до двох років.

Перший сценарій передбачав повне скасування карантину. У такому разі, за оцінками уряду, число випадків зараження й кількість смертей різко б злетіли в кілька разів. Хоча цей сценарій найбільш сприятливий для економіки країни.

Другий сценарій передбачав, що повний карантин залишили на 12-18 місяців – доки вчені не випустять вакцину. Смертей було б значно менше, а кількість заражених хоч і зросла б, але незначно.

Однак у Кабміні впевнені, що в такому разі ліки виявилися б більш згубним, ніж сама хвороба. Мовляв, число смертей через наслідки економічного шоку в рази б перевищувало кількість заражених.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Третій сценарій – плавне послаблення карантину. Саме цей варіант і почали реалізовувати в Україні. Він передбачає стрибкоподібну динаміку чисельності заражених. Після кожного важливого послаблення коронавірус починає масово поширюватися, але після крива йде вниз.

Протягом усіх двох років в Україні будуть і смерті від COVID-19, і нові заражені. Тож чекати “кінця пандемії” найближчим часом не випадає. А це означає, що до носіння масок, антисептиків і відмови від масових зібрань доведеться звикати надовго.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...