В Україні скасували професійні медогляди

Міністр охорони здоров’я зазначив, що норма, яка вимагає проходження професійного медогляду, припинена.

Щоб не підвищувати ризики зараження і передачі інфекції коронавируса в Україні, скасували також і професійні медогляди.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що проходити професійні медогляди під час пандемії не потрібно. Про це він повідомив на брифінгу.

На час дії карантину, крім заборони проходження медоглядів, була припинена норма, яка вимагає проходження професійного медогляду.

На сьогодні в тих обов’язкових випадках, коли необхідно проходити медогляд, його проходити не потрібно. Ця норма припинена”, — пояснив він.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Також, за словами міністра, медогляди призупинили через те, щоб не підвищувати ризики інфікування та передачі інфекції.

Оля

Recent Posts

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

8 години ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 день ago

Батьківщина чує, що ти робиш для неї

Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…

2 дні ago

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…

2 дні ago

Соціальні та протестні чинники внаслідок паливної кризи в рф

Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…

3 дні ago

Стан суспільних настроїв у Росії

Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…

4 дні ago