facebook

Повінь у Карпатах: річка змила дорогу на Буковель

Дорога на Прикарпатті у двох місцях зруйнована та заблокована

Повінь у Карпатах: річка змила дорогу на Буковель

Дорога на Прикарпатті у двох місцях зруйнована та заблокована

На дорозі між Яремче та Микуличином на Прикарпатті стався зсув ґрунту.

Про це у соцмережах повідомляють очевидці, розповідає Главком.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Дорога на Буковель у двох місцях зруйнована та заблокована: окрім зсуву ґрунту у Татарові річка підмила дорогу. У самому Микуличині теж розлився потічок.

Дорога на Прикарпатті у двох місцях зруйнована та заблокована На дорозі між Яремче та Микуличином на Прикарпатті стався зсув ґрунту.

Про це у соцмережах повідомляють очевидці. Дорога на Буковель у двох місцях зруйнована та заблокована: окрім зсуву ґрунту у Татарові річка підмила дорогу. У самому Микуличині теж розлився потічок. Також повідомлялося, що на Львівщині річка Турянка вийшла з берегів, затоплено село. Нагадаємо, у Чернівецькій області річка Черемош прорвала дві дамби.

Вода може затопити два населених пункти. Буковинці кажуть, якщо дощі триватимуть й найближчі дні, то станеться катастрофа. А дощі обіцяють до неділі. Раніше поблизу села Банилів Вижненського району на річці Черемош стався порив дамби №5 на відрізку понад 10 метрів.

Зазначимо, що рятувальники попередили про паводки у Карпатах. Фахівці кажуть, що затопить чотири райони. Як відомо, на Прикарпатті та Буковині через паводки введені надзвичайні заходи безпеки.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...