Categories: ДітиОсвіта

У Зеленського заявили про ймовірність дистанційного навчання восени

Секретар Ради національної безпеки й оборони України Олексій Данілов заявив, що існує ймовірність переходу більшості українських шкіл на дистанційне навчання восени 2020 року.

Відповідне припущення він висловив на селекторній нараді урядовців, представників правоохоронних органів та очільників обласних державних адміністрацій і міських голів, яку зібрав президент України Володимир Зеленський у зв’язку зі стрімким збільшенням кількості хворих на COVID-19.

Через імовірність дистанційного навчання школярів восени, Данілов висловився про необхідність підготовки відповідних технічних можливостей уже сьогодні.

Як повідомляв OBOZREVATEL, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко пояснив причину зростання захворюваності COVID-19 в Україні. Він вважає, що спалах можна зупинити, якщо дотримуватися заходів безпеки.

Оля

Recent Posts

«Едельвейс» чекає. Контракт 18–24 — для тих, хто готовий діяти. 🇺🇦

Якщо тобі від 18 до 24 років, настав час зробити вибір, який може визначити твоє…

1 день ago

Російська пропаганда продовжує вигадувати нові історії навколо подій в Україні

Російські медіа поширюють заяви про нібито участь у протестах колишніх військових та певних «структур», які…

3 дні ago

Коли обираєш 92 — завжди у виграші. 🇺🇦

Вибір сильного підрозділу — це вибір якісної підготовки, професійного розвитку та команди, яка щодня виконує…

3 дні ago

⁨”Азимут”, головний сержант роти 47-ї ОМБр. Розповідає про те, що люди все активніше повертаються із СЗЧ.

⁨"Азимут", головний сержант роти 47-ї ОМБр. Розповідає про те, що люди все активніше повертаються із…

4 дні ago

«Викрадатиму їхніх родичів»: за погрози сім’ям військових ТЦК чоловік отримав п’ять років із дворічним випробуванням

Вламуватися до приватного житла, грабувати, викрадати родичів військовослужбовців ТЦК та СП і захоплювати їх в…

7 днів ago

Добровільне повернення із СЗЧ через Армія+: як це працює

Для військовослужбовців ЗСУ, ДССТ та НГУ, у яких факт СЗЧ був зафіксований до 12 червня…

7 днів ago