facebook

Італія заборонила ручну поклажу в літаках: що можна взяти до салону

У рамках боротьби з поширенням COVID-19 в Італії заборонено провезення ручної поклажі на багажних полицях у літаках усіх авіакомпаній. Про це вчора повідомила прес-служба італійського управління цивільної авіації.

Пасажирам запропоновано здавати ручну поклажу в багаж. А от до салону дозволено брати лише один предмет ручної поклажі, загальний розмір якого дозволить розмістити його під сидінням свого крісла. У національному авіаційному органі Італії вважають, що дане нововведення сприятиме зменшенню кількості черг у літаках під час посадки та висадки пасажирів. За умови особливих обмежень авіакомпанії пасажиру також дозволяється приносити на борт наступні додаткові речі:

сумочка, або портфель, або ноутбук; фотокамера, відеокамера або CD-програвач; мобільний телефонний апарат, інші невеликі електричні / електронні пристрої побутового користування; пальто або плащ; парасолька; милиці чи інші засоби для ходьби; предмет для читання під час подорожі; портативне ліжечко / коляска, а також молоко / дитяче харчування, необхідні для подорожі; предмети, придбані в магазинах «duty free» та у магазинах, розташованих всередині аеропорту та в літаках; рідкі / тверді ліки, необхідні для суто особистих медичних і терапевтичних цілей, необхідні на час поїздки (для рідких лікарських засобів потрібно мати певний медичний рецепт); рідкі речовини в допустимих межах. Крім того, всім авіапасажирам продовжать вимірювати температуру. Тим, у кого вона виявиться вище 37,5 градусів, у праві на переліт відмовлять. Італія, що є однією з найпопулярніших країн світу, в Україні вважається «зеленою» зоною за рівнем захворюваності на COVID-19. Отже, після повернення звідти самоізоляція не потрібна. Цей факт піднімає настрій поки що лише тим українцям, хто повертається з роботи в Італії. Однак не туристам, бо іще не скасована заборона на відвідування країн Європейського Союзу для мандрівників із країн, що не входять до цієї співдружності. А це означає – і з України.Та після зняття цієї заборони українські туристи зможуть скористатися, приміром, дешевими квитками від Ryanair, який нещодавно анонсував старт рейсів до Італії. Нагадаємо, що в інтернеті є онлайн-карта для закордонних подорожей громадян України. Вони, вирушаючи у закордонні подорожі, мають змогу дізнатися про чинний режим в’їзду та транзиту для них у будь-якій країні світу.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...