На Монастирищині стихійне лихо наробило біди. Чимало людей просто залишись без домів. Зараз у їх будинках – по коліна, а то і більше води. Фото та відео з місця події дивіться нижче.
У селі Коропець Монастириського район від стихії вже постраждало 42 домогосподарства. Люди і досі не можуть оговтатись від того, що сталось. Хоча і кажуть, що їм не звикати, адже село вже затоплювало у 2008-му. Потім – у 2010-му
-Увечері 24 червня нас попередили про те, що вода починає підніматись, – розповідає місцева мешканка Галина Василик. – Щогодини рівень води підіймався на 10 сантиметрів. Ближче до вечора річка почала розливатись, і ніхто вже не міг контролювати його. Моя хата знаходиться на узвишші, то нас оминуло, Слава Богу, хоч і город весь пропав. А в людей – біда. Бо поробили собі ремонти в будинках, хтось вирощував саджанці на продаж.
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…
На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…