facebook

Над окупованим Донецьком замайорів синьо-жовтий прапор (Фото)

У бік окупованого Донецька в день Конституції України запустили жовто-блакитний стяг. У такий спосіб українські військові нагадали мешканцям окупованих територій, що Україна знову буде цілісною.

Про акцію розказали в штабі ООС та поділилися фото

До Дня Конституції України, неподалік лінії розмежування, волонтери, переселенці та військовослужбовці цивільно-військового співробітництва випустили 15-ти метровий прапор в бік окупованого Донецька.

Подібні заходи вже неодноразово проводилися на Донеччині та Луганщині і найчастіше були присвячені Дню Конституції та Прапора України.

– Ми нагадуємо мешканцям тимчасово окупованих територій, що Україна все ж поверне свої території і знову стане цілісною, – говорить волонтер на псевдо “Оскар”. – Хоча пройшло вже дуже багато часу, але вас ніхто не кинув, давайте спільно боротися за Україну. У нас все вийде і цей синьо-жовтий стяг буде в кожному місті – і в Луганську, і в Донецьку, і в Горлівці, і Сніжному, і в Шахтарську.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Вже за кілька годин у групах соцмереж мешканців окупованого Донецька з’явилися фото та відео з українським прапором, що пролітав.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...