Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що цілком ймовірно в Україні можуть ввести додаткові карантинні заходи.
Зокрема, йдеться про закриття українських курортів.
Про це він розповів в ефірі телеканалу “1+1”.
Очільник МОЗ нагадав, що в Україні стрімко зростає кількість хворих на коронавірус, а в деяких регіонах до лікарень потрапляє все більше пацієнтів з ознаками COVID-19.
Наприклад, на Закарпатті цей показник становить 71%, у Волинській області – 56%, до 50% – у Рівненській, Вінницькій, Львівській областях та в Києві.
Як писав “Вголос”, за добу – понад півсотні випадків зараження: ситуація з коронавірусом у Волинській області.
Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…
Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…
Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…
Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…
«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…
‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…