Глава Національного банку України (НБУ) Валерія Гонтарєва прокоментувала закриття 82 банків в Україні за період своєї роботи.
За її словами, більшість виведених з ринку банків займалися відмиванням грошей, або ж не мали ніяких активів, передає Інтерфакс-Україна.
“Насправді, не шкодуйте про 82 банках, які ми вивели з ринку, як би боляче це не було. Тому що ці банки, на жаль, не були банками. З них 20 займалися просто відмиванням грошей, в інших банках просто не було абсолютно ніяких активів, тому що їх вкладники просто ці активи вкрали”, – заявила Гонтарєва.
Глава НБУ нагадала, що згідно з рішенням Верховної Ради, відповідальність за неплатоспроможність банку несе не тільки менеджмент, але й власник.
“І я хочу, щоб всі власники цих банків знали, що ще в квітні 2015 року Верховною Радою був прийнятий закон про відповідальність не лише менеджменту цих банків, але й про відповідальність акціонерів цих банків. Тому кожному з цих акціонерів, напевно, буде по п’ять років, а за два банки, напевно, по п’ять за кожен”, – заявила Гонтарєва.
Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…
Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…
Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…
Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…
«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…
‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…