Під Києвом горе-матір викинула новонароджену дочку з балкона: “За собаку більше дадуть”

Дитина не вижила

На Київщині, у місті Біла Церква, засудили на три роки тюремного ув’язнення жінку, яка викинула з вікна своєї новонародженої дитини. Про це повідомили в прокуратурі області в Facebook.

Зазначається, що інцидент стався наприкінці минулого року, в жовтні. 21-річна жінка вдома, без медичної допомоги, народила здорову доношенную дівчинку. Після пологів мати винесла дитину на балкон квартири, розташованої на сьомому поверсі, і кинула новонароджену вниз.

Дитина сильно вдарився об асфальт і отримав численні травми, не сумісні з життям. Труп немовляти виявили перехожі, для яких така знахідка стала справжнім шоком.

Жінку засудили за навмисне вбивство дитини, однак вона свою провину не визнає. Тим не менш, їй доведеться провести за гратами три роки свого життя.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

«Раніше дітовбивць стратили. У нас алкаш вб’є алкаша на п’янці, то 10-ку дадуть, а безневинне дитя вбити – три роки. За собаку зараз більше можна отримати», – обурюються в коментарях до повідомлення українці.

annashchesna

Recent Posts

Вербування через кохання: як російські спецслужби полюють на українців на сайтах знайомств

Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…

1 місяць ago

“Не про мільйон, а про себе”: дівчина №1

Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…

1 місяць ago

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…

1 місяць ago

⁨⁨Україна варта того, щоб за неї боротися.

Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…

1 місяць ago

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

1 місяць ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 місяць ago