Італія заборонила в’їзд з 13 країн, що не входять в ЄС

Влада Італії тимчасово заборонила в’їзд з 13 країн, що не входять в ЄС, через небезпеку поширення коронавірусу.

Відповідне розпорядження підписав в четвер глава італійського МОЗ Роберто Сперанца.

«Міністр охорони здоров’я Роберто Сперанца за погодженням з міністерствами закордонних справ і транспорту постановив заборонити в’їзд, навіть транзитний, для людей, які в останні 14 днів бували в Вірменії, Бахрейні, Бангладеш, Бразилії, Боснії і Герцеговині, Чилі, Кувейті, Північній Македонії, Молдові, Омані, Панамі, Перу, Домініканській Республіці, з метою забезпечення належного рівня санітарної безпеки», – йдеться в поширеній заяві міністерства.

Там також зазначається, що призупинено пряме і непряме авіасполучення з зазначеними країнами. Жодна з цих країн не входить в так званий зелений список ЄС.

Будь-хто з іноземеців, як і італійці, що повертаються з-за кордону, зобов’язані проходити двотижневий карантин. Він поширюється і на громадян 14 країн з європейського зеленого списку. Безперешкодно кордони Італії відкриті тільки для громадян держав Шенгенської зони. З більшістю країн, які не є учасницями Шенгенської угоди не відновлено регулярне авіасполучення.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.
Оля

Recent Posts

“Азов” оголошує набір добровольців за програмою “Контракт 18-24”

Відтепер для молодих громадян віком від 18 до 24 років відкрита можливість приєднатися до елітних…

9 години ago

38-а бригада морської піхоти: Стань героєм, якого боїться ворог!

Легендарна 38 бригада морської піхоти: ставай рішучим і безжальним, як Аквамен 38-ма окрема бригада морської…

12 години ago

Добровільна служба за контрактом для молоді: Вигідні умови, соціальні гарантії та стабільний дохід на 1 рік!

Це добровільна служба за контрактом для громадян віком з 18 до 24 років, яка дозволяє…

1 день ago

«Ідіть до мене! Разом ми сильніші!» — заклик Героя України Івана Чорного

🎖⛰ «Ідіть до мене! Разом ми сильніші!» — з таким закликом до співвітчизників звертається Герой…

1 день ago

20 мільйонів штрафу: НБУ застосував санкції до банку Порошенка за відмивання коштів

Національний банк України оштрафував АТ "Міжнародний інвестиційний банк", власником якого є Петро Порошенко, на 20,5…

3 дні ago

Захисники України: Вибір, Який Роблять Справжні Герої

🇺🇦 "Я не чекав, поки стане легше. Я просто підписав контракт." Назар — один із…

4 дні ago