В аеропортах Києва та Львова робитимуть ПЛР-тести – Криклій

Міністр інфраструктури Владислав Криклій займається пришвидшенням процесу встановлення лабораторій для ПЛР-тестування на коронавірус в аеропортах Києва та Львова.

Джерело: традиційна нарада з представниками уряду та правоохоронних відомств під головуванням президента Володимира Зеленського, повідомляє пресслужба президента

Дослівно: “Міністр інфраструктури Владислав Криклій повідомив, що займається пришвидшенням процесу встановлення лабораторій в аеропортах Києва та Львова, щоб прибулі пасажири могли робити там ПЛР-тести й у разі негативного результату не проходили самоізоляції.

Для уникнення скупчень людей біля лабораторій урядовець провів перемовини з Міністерством цифрової трансформації щодо розгляду можливості прив’язати видачу результатів до додатку “Дій вдома”. Це дасть змогу зменшити час самоізоляції здорових пасажирів, які прибули до України”.

Деталі: Крім того, Криклій доповів, що контролює перебіг робіт щодо підйому танкера “Делфі” в Одесі. Він повідомив, що за умови ясної погоди та відсутності хвиль роботи будуть завершені до 20 липня.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.
Оля

Recent Posts

Вербування через кохання: як російські спецслужби полюють на українців на сайтах знайомств

Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…

1 місяць ago

“Не про мільйон, а про себе”: дівчина №1

Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…

1 місяць ago

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…

1 місяць ago

⁨⁨Україна варта того, щоб за неї боротися.

Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…

1 місяць ago

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

1 місяць ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 місяць ago