Categories: Економіка

“Ощадбанк” відсудив у сина депутата 25 мільйонів доларів

ПАТ “Державний ощадний банк України” (Ощадбанк) відсудив у одного з колишніх топ-менеджерів і власників компанії “Креатив” Максима Березкіна 25 млн доларів. Про це повідомляє прес-служба Ощадбанку.

Згідно з повідомленням, таке рішення ухвалив Ленінський районний суд Кіровограда 16 травня 2016 року. Суд повністю задовольнив позов “Ощадбанку” і присудив зазначену суму до виплати Максимом Березкіним, як поручителем за борги компанії “Креатив”.
Раніше за заявою “Ощадбанку” все рухоме і нерухоме майно Березкіна було заарештоване судом.
Крім того, як повідомляє держбанк, на розгляді в судах знаходяться ще три позови щодо стягнення коштів.
До недавнього часу основними власниками агрохолдингу були народний депутат Станіслав Березкін і його сім’я. Молодшим партнером Березкиных був Юрій Давидов, якого брати звинувачували у підробці фінансових документів. Восени 2015 року Березкіни і Давидов продали масложировий бізнес групі приватних інвесторів (Артур Гранц і Рисбек Токтомушев).
annashchesna

View Comments

Recent Posts

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…

4 дні ago

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати.

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…

6 днів ago

Шторм народжує сильних. Бій загартовує незламних.

Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…

1 тиждень ago

Безпілотні системи – це очі війська

Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…

1 тиждень ago

«Я відчуваю себе на своєму місці»

«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…

4 тижні ago

Історія порятунку коханої людини на полі бою!

‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…

1 місяць ago