Президент Володимир Зеленський на зустрічі з урядом запропонував запровадити довічне ув’язнення для п’яних водіїв, чиї дії спричинили смерть людини. Так він прокоментував ДТП у Києві 12 липня, внаслідок якої загинули четверо людей, зокрема, двоє маленьких дітей, а ще одна дитина перебуває у тяжкому стані.
Про це інформує пресслужба офісу Президента.
“Якщо водіння у п’яному стані спричинило загибель − строк покарання має бути збільшений. Можливо, до довічного ув’язнення. Я − за максимальну криміналізацію цих злочинів. Жорстко і надовго. І з максимальною розголосом… І щоб жоден суд не думав когось “відмазати”, − заявив президент.
Зеленський також звернувся до прем’єр−міністра, щоб протягом тижня уряд підготував пропозиції щодо підвищення безпеки дорожнього руху.
“І наостанок. Ми з вами не можемо впливати на правоохоронні органи і суди, але це справа буде на моєму особистому контролі. За цим буде стежити, впевнений, вся країна. Ніхто не зрозуміє, якщо це людина, через яку загинула така кількість людей, якимось чином, через якісь умови чи знайомства, вийде під заставу, на свободу або на поруки”, − зазначив він.
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…
На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…