Categories: ДітиОсвіта

З вересня до шкіл не пускатимуть учнів та вчителів з підвищеною температурою — Степанов

З вересня до шкіл не пускатимуть учнів та вчителів з підвищеною температурою.

У новому навчальному році в школах для дітей та працівників буде обов’язковим вимірювання температури. Про це на брифінгу заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

«Буде обов’язковим вимірювання температури для всіх працівників, які приходять на роботу до навчальних закладів, обов’язкове вимірювання температури для дітей», — розповів Степанов.

За словами міністра, за температури 37,2°C і вище ані працівників, ані дітей не допускатимуть до навчальних закладів.

Батьки, які приводять дітей в школу, мають користуватися масками, коли заходять в школу. В школі мають бути антисептики й діти повинні ними користуватися.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Степанов також додав, що правила ще будуть розроблятися й, можливо, наступного тижня, їх подадуть на затвердження в Кабмін.

«Я маю надію, що на наступному тижні всі ці правила вже будуть нами розроблені, і ми будемо подавати їх на затвердження для того, щоб заздалегідь всі знали, в який спосіб будуть навчатися наші діти», — зазначив Степанов.

Завчасна розробка цих правил дасть змогу керівникам навчальних закладів підготуватися до навчального року з 1 вересня.

Оля

Recent Posts

⚡️ Повернувся в стрій, щоб знищувати ворога

Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…

5 днів ago

Ти пішов у СЗЧ.

Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…

1 тиждень ago

⚡️ Стань частиною 5 штурмової бригади!

Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…

1 тиждень ago

Твоя підготовка — твоя перевага! 👊🇺🇦

Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…

2 тижні ago

Рублі, Медведчук і Верба: чи готується інформаційний ґрунт для заходу рф в Івано-Франківськ?

Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…

2 тижні ago

Там, де поруч із дитиною смерть, хтось не виконав свій обов’язок

На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…

2 тижні ago