У Києві, на Старообухівській трасі знову трапилася ДТП. У результаті загинули двоє людей, ще одного чоловіка з травмами госпіталізували. Автівки зіштовхнулися лише за кілька кілометрів від місця попередньої трагедії, в якій загинула сім’я.
У столиці знову смертельна ДТП
На Старообухівській трасі у Києві 15 липня водій Toyota влетів у Volkswagen, повідомили у фейсбуці поліції Києва.
“Внаслідок зіткнення двох легковиків загинули двоє людей та одного постраждалого з тілесними ушкодженнями госпіталізували до лікарні”, – йдеться у повідомленні.
Жертвами стали водій Toyota, а також пасажир Volkswagen. Крім того, з тілесними ушкодженнями госпіталізували водія Volkswagen.
Що відомо про аварію
ДТП трапилася приблизно о 15:00. За попередньою інформацією, водій автомобіля Toyota зіткнувся з Volkswagen, який рухався у попутному напрямку.
На місці події поліцейські проводять слідчі дії для встановлення причин та обставин смертельної ДТП. Вирішують питання щодо відкриття кримінального провадження.
У фейсбуці Dtp.kiev.ua пишуть, що водій Toyota міг спричинити аварію у місті Козин, а тоді спробував сховатися. У той момент на світлофорі стояв Volkswagen, в який він врізався.
До слова, аварія трапилася лише за декілька кілометрів від місця попередньої смертельної ДТП, в якій загинула сім’я.
Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…
Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…
Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…
Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…
«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…
‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…