В Україні введуть нову форму карантину: мовиться про певні обмеження у тому чи іншому регіоні країни, запроваджені з огляду на рівень захворюваності на відповідній території. Для цього країну поділять на зони – червону, жовту, помаранчеву та зелену:
Про це 17 липня в ефірі “Свободи слова Савіка Шустера” розповів заступник міністра охорони здоров’я та головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.
“Ми переходимо на зовсім іншу систему карантину: зелену, жовту, помаранчеву та червону зони”, – заявив Ляшко.
Що означатимуть зони у новій системі карантину
Червона зона
Це жорсткий карантин – схожий на той, який в Україні діяв на початку епідемії (наприкінці березня та на початку квітня).
Тобто, “ресторани не працюють, громадський транспорт не ходить”.
Зелена, жовта та помаранчева зони
У цих зонах уряд буде обмежувати лише певну діяльність. Загалом економіка працюватиме, але з дотримання протиепідеміологічних вимог.
“Жовта – працює все, але, наприклад, у супермаркети можна заходити із розрахунку одна людина на 10 квадратних метрів, або буде діяти якесь обмеження до 23 години”, – пояснив Ляшко.
За словами Ляшка, уряд розробляє індикатори, за якими територію ділитимуть на відповідні зони:
“Ми запропонували модель: якщо 5 днів поспіль будуть перевищуватися індикатори на рівні області, далі включається зонально по районах або по містах обласного значення”.
В Україні воєнний стан і загальна мобілізація триває до 8 лютого 2025 року. Президент може…
Українське законодавство спрямоване на запобігання подібним злочинам та захист природної спадщини Охорона навколишнього середовища, включаючи…
Співробітники оперативно-розшукового відділу «Тячів» Мукачівського прикордонного загону викрили організаторів схеми незаконного переправлення осіб через кордон.…
Процес отримання відстрочки від мобілізації потребує уважного підходу та розуміння нюансів. Навіть наявність адміністративних штрафів…
Такі зміни є частиною загальної стратегії Європейського Союзу щодо модернізації та посилення контролю над своїми…
Таким чином, важливість цієї доплати важко переоцінити, оскільки вона допомагає значно покращити фінансове становище людей…