facebook

Захоплення автобуса у Луцьку: терорист звільнив трьох заручників (відео)

Терорист звільнив дитину, вагітну жінку і літня жінка.

Терорист Максим Плохий, який захопив автобус з пасажирами в Луцьку, відпустив трьох заручників. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

“Тільки що Євген Коваль домовився з Максимом Кривошем про звільнення перших трьох заручників!” – повідомив Геращенко. За даними ЗМІ, це буде дитина, вагітна жінка і літня жінка.

Сьогодні вранці в Луцьку озброєний чоловік захопив рейсовий автобус «Берестечко – Красниловка», який зараз знаходиться на Театральній площі.

За попередньою інформацією, в заручниках від 10 до 20 осіб. Зловмисник має при собі вибухівку і зброю. Відомо, що чоловік висловлював обурення «існуючою системою в Україні». Він відмовився виходити і відпускати людей, а також відкрив стрілянину в бік правоохоронців. В області введено оперативний план «Заручник». Центр перекритий поліцією.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко заявив, що підозрюваним у захопленні автобуса із заручниками є 44-річний двічі судимий Максим Кривош. За словами міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, який прибув у Луцьк, правоохоронці встановили контакт зі зловмисником, з ним ведуться переговори. Він додав, що пасажири захопленого автобуса знаходяться в «нормальному стані».

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...