Вхід у приміщення, використання масок, харчування, засоби гігієни — яким буде навчання з осені в офіційному документі.
Сьогодні, 30 липня, Міністерство охорони здоров’я підписали постанову “Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби”.
Зокрема, в документі зазначено:
Відповідальність за виконання тимчасових рекомендацій покладається на засновника та керівника закладу освіти;
Керівник або медичний персонал закладу мають забезпечити щоденний контроль за виконанням тимчасових рекомендацій. А також проводити роз’яснювальну роботу з персоналом та здобувачами освіти про індивідуальні захисти безпеки. Розробляти алгоритми дій на випадок надзвичайної ситуації, пов’язаної із захворюванням на COVID;
Допуск до роботи персоналу закладів освіти здійснюється за умови використання засобів індивідуального захисту – респіратора або захисної маски;
Працівники з ознаками респіраторного захворювання та температурою 37 градусів не допускатимуться до робочого місця;
Усі працівники будуть забезпечені засобами індивідуального захисту із розрахунку одна захисна маска на три робочі години.
Керівник закладу освіти має забезпечити:
Організацію збору використаних засобів індивідуального захисту в урни з кришками;
Проведення навчання щодо одягання, зняття та їх утилізації;
Забезпечити працівників рукомийниками, милом, паперовими рушниками, антисептичними засобами, тощо;
Обмежити проведення масових заходів – конференцій, зборів, нарад в закритих приміщеннях;
Розмістити плакати чи банери з інформацією про дотримання респіраторної гігієни та гігієни кашлю.
Також керівник закладу освіти має визначити, через які входи будуть заходити учні до приміщення, а також скласти графік, за яким відбуватиметься допуск школярів до закладу освіти. Графік має формуватися так, аби запобігти утворенню скупчення учасників освітнього процесу. Батькам заходити до закладу освіти – заборонено, окрім тих, хто супроводжує дітей з інвалідністю.
Перед початком занять педагог має провести опитування серед учнів щодо їх самопочуття. В разі виявлення ознак респіраторної хвороби, ізолювати учня в окремо відведене приміщення закладу та проінформувати батьків.
Вхід до приміщення закладів дозволяється при наявності захисної маски чи респіратора. Захисні маски можуть не використуватися під час проведення занять у навчальних приміщеннях. Але під час пересування приміщеннями закладу використання захисних масок є обов’язковими.
Пересування учасників освітнього процесу між навчальними кабінетами повинно бути мінімізоване. За можливості, варто забезпечити проведення занять з окремих предметів на свіжому повітрі.
Що стосується організації харчування, то треба забезпечити відстань між столами не менше 1,5 метрів та розміщувати за столом не більше 4-х осіб.
На міжбанку американська валюта піднялась на 12 копійок до 41,44-41,46 грн/долар (купівля-продаж). Як інформує "Кореспондент",…
У Мережі з'явилося чимало відео, де українці висміюють нову ініціативу нардепів За зберігання дров без…
Як зараховується стаж роботи, якщо працював за кордоном Українцям, щоб вийти на пенсію потрібно напрацювати…
Українцям розповіли все про виплату однієї тисячі гривень, як оформити Виплата 1 тис. гривень: розробляється…
Останніми роками цифровізація документообігу в Україні розвивається семимильними кроками. Серед іншого в мобільному застосунку «Дія»…
Ракетно-дронові удари РФ скоротили потужності виробництва електроенергії в Україні. І російські удари, очевидно, продовжаться. Які…