facebook

У Дніпрі знайшли тіла трьох хлопців: вони залишили записку

У Дніпрі в одній із квартир на вул. Данила Галицього виявили тіла трьох молодих хлопців, один з яких був неповнолітнім.

Про це з посиланням на власні джерела повідомив “Дніпро оперативний”. За даними сайту, там також знайшли передсмертну записку незрозумілого змісту. Тіла були в стані розкладу.

Жителі багатоповерхового будинку №83 на вулиці Данила Галицького, звернулися в поліцію 30 липня о 16.52. Вони повідомили, що в під’їзді з однієї з квартир протягом 2-3 днів йде неприємний запах.

“Правоохоронці, що прибули на місце виклику, виявили в квартирі три чоловічих трупи, два на ліжку, один на підлозі, зі слідами сильного розкладання. При поверхневому огляді тіл померлих слідів насильницької смерті виявлено не було. У кімнаті перебували пляшки з наркотичною речовиною, також на скляному столі були виявлені залишки білої речовини, схожої на наркотичну, а навколо столу виявлені сліп-пакети з речовиною прозорого кольору”, – йдеться в публікації.

Поліція встановила особи померлих – це 18-річний житель квартири, двоє інших – 17-ти і 19-ти років. Тіла були направлені на судмедекспертизу, яка має з’ясувати справжню причину і час смерті. Відкрито кримінальне провадження за статтею 115 КК України (“Умисне вбивство”).

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...