Чоловік у стані алкогольного сп’яніння посварився з поліцейськими.
У Києві чоловік виплатив штраф розміром в 17 тысяч гривен за перебування на вулиці без документів, що підтверджують особу.
Таке рішення виніс Дарницький районний суд.
Киянин знаходився на зупинці в стані алкогольного сп’яніння, нецензурно висловлювався в сторону перехожих і поліцейських. Також при собі у нього не було документів, що засвідчують особу, підтверджують громадянство або спеціальний статус.
Нагадаємо, що відповідно до ст. 44-3 КпАП, передбачена відповідальність за порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом “Про захист населення від інфекційних хвороб”, іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами.
Нагадаємо, ці закони діють з квітня 2020 року – початку хвилі пандемії в Україні, в рамках посилення карантинних обмежень.
Чоловік визнав свою провину на суді; на нього було накладено штраф в розмірі 17 тисяч гривень.
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…
На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…