Хотіла донести всьому світу, що українці – мирні люди, – до Франківська повернулася одна з найкрасивіших дівчат планети

28 жовтня в Івано-Франківськ з Лас-Вегасу повернулася Вероніка Михайлишин. 

Цьогорічна “Королева України” із Франківська увійшла до ТОП-10 найкрасивіших дівчат світу на Міжнародному конкурсі краси MISS GRAND INTERNATIONAL-2016.

Змагання серед красунь пройшли під девізом “Стоп війні і насильству в світі”. Тому учасниці не лише дефілювали, але й говорили про проблеми насилля, війн та чи готові допомагати тим, хто цього потребує. Вероніка була єдиною українкою на цьому конкурсі. Загалом 76 красунь із різних країн світу змагалися за титул MISS GRAND INTERNATIONAL-2016, який отримала представниця Індонезії.

На франківському пероні красуню зустрічали найближчі люди – мама, сестри та дизайнерка Лєна Васенко, інформують з місця події кореспонденти “Галки”.

Сама Вероніка зізнається, що для неї цей титул став несподіванкою.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Я була неготова до конкурсу такого рівня. І коли мене назвали спочатку в ТОП-20, а потім ТОП-10, перше, про що я подумала – вдома зараз так радіють і кричать за мене. Це дуже приємно, коли люди оцінюють не тільки за зовнішністю, а й за тим, чим наповнена людина в душі.

На конкурсі я намагалася донести всьому світу, що українці  – мирні люди, і ми не бажаємо  ніякої війни, а хочемо нарешті побачити мирне небо над нашою головою і жити спокійно”, – розповіла франківська красуня.

Однак Вероніка Михайлишин розповіла, що не відчувала підтримку від України.

“Мої рідні мене підтримували, Лєна Васенко. Однак дуже мало було підтримки від України. На превеликий жаль, нашій країні і більшості людей це було нецікаво. Вже коли озвучили ТОП-10 мені почали писати вітання”, – каже красуня.

Костюми для виступів франківці надала Лєна Васенко, яка, як зізнається Вероніка, дуже підтримувала її впродовж конкурсу.

“Ми в дуже хороших стосунках з Веронікою, вона завжди була найголовнішою моделлю на моїх показах. Але я це роблю не заради грошей, а за ідею”, – зізнається дизайнерка.

Як розповіла мама красуні пані Мирослава, Вероніці було нелегко.

“Різне було – і сльози, і радість. Але вона кожного разу каже, що вже не може, та все одно йде і робить свою роботу.

Емоції, які мене переповнювали, коли я почула результати, неможливо описати. Знаєте, коли доня закінчувала школу, класна керівничка сказала їй: “Все, Вероніко, – далі Європа”. Так і сталося, а тепер вже й Америка”, – каже мама красуні.

Як зізналися рідні, Вероніка найбільше переймалася тим, щоб не підвести найближчих людей, які за неї вболівали вдома.

На запитання, які плани на майбутнє, красуня відповіла:

“Мене запитували ще після отримання титулу Королеви України,  що далі, – я не знаю, тому що планувати на майбутнє ми не можемо нічого, як доля покаже”.

annashchesna

Recent Posts

Українські дипломати в ІКАО порушили питання про системні авіаційні злочини Кремля, глушіння GPS та загрозу для світового неба

Москва продовжує свідомо та планомірно руйнувати систему міжнародної безпеки, перетворившись на державу-терориста не лише на…

2 дні ago

Сеанс миттєвої карми. Окупанти з «Минпромторгу» зібралися «пилити» бюджет, але поспішно втекли з наради після однієї згадки про ЗСУ

Чергова спроба легітимізації окупаційної влади та розподілу фінансових потоків на тимчасово окупованих територіях Запорізької області…

3 дні ago

Свої завжди чекають

#СвоїЗавждиЧекають Є місця, куди хочеться повернутися.Є люди, які не забувають.Є побратими й посестри, які пам’ятають…

3 дні ago

Як повернутись з СЗЧ, через Армію+

Як повернутись з СЗЧ, через Армію+, в елітні підрозділи? Куди звернутись, аби не просто поновитись…

4 дні ago

Зупинили штурм

У цивільному житті «Кощей» працював вантажником. Будував плани на майбутнє та жив мирним життям. Але…

5 днів ago

СБУ перехопила російський документ, який заперечує удар українських БПЛА по автобусу з громадянами Білорусі у Брянській області рф

Служба безпеки України перехопила офіційний російський документ, який заперечує причетність України до удару по автобусу…

1 тиждень ago