Давайте будемо чесними: іноді поліпшення психічного здоров’я потребує професійного втручання.
Можливо, щоб впоратися з розладами, як депресія або занепокоєння, навіть потрібна допомога терапевта або медикаментозна терапія.
На щастя, поки ситуація не стала критичною, існують альтернативи:
1. Встановити цілі, але не приймати невдачі на власний рахунок. Більшість людей, щонайменше, трохи перфекціоністи, а постановка цілей може бути першим кроком на шляху до успіху. Проте надмірний перфекціонізм пов’язаний з поганим станом здоров’я, депресією і підвищеним ризиком смерті.
2. Виходьте на вулицю. Знаходження в приміщенні захищає нас від спеки або холоду, але якщо ви рідко буваєте на свіжому повітрі, це відбивається на психічному здоров’ї. Всього 90 хвилин пішої прогулянки знижує активність мозку в субгенуальной префронтальній корі головного мозку. Ця область активна, коли ми зайняті негативними думками.
3. Медитація. З боку це виглядає як безделие, але насправді медитація допомагає впоратися з депресією і тривогою.
4. Фізична активність допоможе не тільки привести тіло в порядок, але і принесе користь мозку, зменшивши його ознаки старіння.
5. Шукайте сенс, а не задоволення. Люди насправді більш щасливі в житті, коли вони беруть участь у важливих заходах, ніж коли вони зосереджені на гедонізмі.
Холодний вітер і дощ, місцями зі снігом, що пройшлися сьогодні Україною, завтра поступляться антициклону. Раніше…
І до чого тут Залужний? Народний депутат та секретар Комітету Верховної Ради з питань національної…
В Україні пенсіонери повинні обов’язково проходити ідентифікацію. У разі її відсутності виплати можуть бути призупинені.…
В Україні посилюють відстеження порушників мобілізаційного законодавства та правил військового обліку. Як інформує "ТСН", про…
Микола до того, як стати військовим, працював на шахті в Лисичанську. Він активно допомагав нашим…
Капітан Юрій Марченко добровільно призвався до ТЦК, потім у складі стрілецького батальйону воював на авдіївському…