Кому без самоізоляції можна в’їжджати в Україну: Кабмін оновив вимоги

Кабмін оновив правила в’їзду в Україну через спалах коронавірусу.

Відповідний указ опубліковано на сайті Кабміну.

Кабмін встановив, що державою із значним поширенням коронавірусу відтепер є держава, у якій кількість нових зареєстрованих випадків зараження на 100 тисяч населення за останні 14 днів перевищує кількість таких випадків в Україні.

Відзначимо, що перелік держав із значним поширенням COVID-19 формується Міністерством охорони здоров’я. Він переглядається кожні сім днів.

Відтак, усі, хто в’їжджає в Україну з “червоної зони” зобов’язані або дотримуватися протягом 14 днів самоізоляції, або протягом доби здати ПЛР-тест, або приїхати на територію України вже з готовими результатами тестування, зробленого не пізніше ніж за 48 годин до моменту перетину межі. Крім того, іноземці при в’їзді повинні мати поліс медичного страхування.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.
Оля

Recent Posts

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…

3 дні ago

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати.

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…

5 днів ago

Шторм народжує сильних. Бій загартовує незламних.

Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…

7 днів ago

Безпілотні системи – це очі війська

Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…

1 тиждень ago

«Я відчуваю себе на своєму місці»

«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…

4 тижні ago

Історія порятунку коханої людини на полі бою!

‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…

1 місяць ago