Це свідоме нагнітання: у Зеленського відповіли на звинувачення Лукашенка

Заява президента Білорусі Олександра Лукашенка про те, що Україна нібито наказує провести нові вибори, є брехнею.

Про цей де мова у заяві Офісу президента України.

– Це свідоме нагнітання. Свідома провокативна поведінка. Для чого? Чи навіть не так: до чого тут Україна, якщо події стосуються суто Білорусі та внутрішньої недовіри?, – говориться у заяві.

У президента України Володимира Зеленського додали, що білоруській державі варто прислухатися до співгромадян та поважати право на життя, здоров’я та свободу.

Також у заяві підкреслюється, що Україна в жодному разі не втручається у політичне життя Білорусі.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

16 серпня у Мінську відбувся мітинг за участю Лукашенка. Під час своєї промови він заявив, що Литва, Латвія, Польща і Україна “наказують” провести нові вибори в Білорусі.

Водночас люди вийшли на марш свободи на знак підтримки протестів у Білорусі проти результатів виборів президента, за якими переміг Олександр Лукашенко.

Оля

Recent Posts

Вербування через кохання: як російські спецслужби полюють на українців на сайтах знайомств

Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…

1 місяць ago

“Не про мільйон, а про себе”: дівчина №1

Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…

1 місяць ago

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…

1 місяць ago

⁨⁨Україна варта того, щоб за неї боротися.

Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…

1 місяць ago

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

1 місяць ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 місяць ago