Categories: ДітиОсвіта

Що мають робити вчителі, якщо в учня симптоми COVID-19: інструкція від департаменту освіти і науки Києва

Департамент освіти та науки Києва розробив рекомендації, як діяти школам в разі виявлення симптомів коронавірусу.

Про це написала на своїй сторінці у Facebook директорка департаменту Олена Фіданян.

“Ми, управлінський освітній корпус Києва, не чекали готових рішень.

Ми просто вивчали свій та закордонний досвід та працювали все літо.

Можливо, стане у пригоді

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

З наближенням нового навчального усе частіше лунають питання, як потрібно діяти, якщо під час навчання у закладі буде виявлено хворого.

Ми це розписали у Регламенті ще у квітні”, – йдеться у повідомлені.

Покрокові рекомендації візуалізували у вигляді брошури.

Алгоритм дій, якщо у дитини виявили симптоми коронавірусу:

✅ вчитель чи вихователь дистанційно, за допомогою телефонного зв’язку інформує чергового адміністратора та медичного працівника;

✅ медичний працівник забирає дитину до ізолятора та повідомляє заступника з господарського частини про приміщення, де необхідно здійснити дезінфекцію;

✅ дітей групи чи класу ізолюють. Дітям забороняють рухатися по дитячому садочку та школі. У разі потреби медичний працівник викликає швидку медичну допомогу;

✅ технічний працівник проводить дезінфекцію приміщень;

✅ черговий адміністратор інформує батьків та районне управління освіти про виявлення дитини з ознаками хвороби, обмежує вхід до приміщень, де перебувала дитина;

✅ РУО інформує медичну установу, управління Держпродспоживслужби;

✅ вчитель чи вихователь проводить інструктаж з дітьми, які були в контакті з дитиною з ознаками хвороби. Діти з групи чи класу, де виявлено дитину з ознаками хвороби, переходять на самоізоляцію до отримання результатів лабораторних досліджень;

✅ якщо тест не підтверджує COVID-19 – діти групи чи класу повертаються до навчання;

✅ якщо тест не підтверджує COVID-19 – діти повертаються до навчання;

✅ якщо ж тест підтверджує хворобу, діти переходять на дистанційне навчання на 2 тижні.

Нагадаємо, що Головний санітарний лікар Віктор Ляшко також надав тимчасові рекомендації щодо організації навчання в закладах освіти (ЗО).

Вони затверджені його постановою №42 від 30 липня.

Згідно з цими рекомендаціями, персонал мають забезпечити захисними масками із розрахунку: 1 маска на 3 робочі години.

До роботи не допускатимутся працівники закладу з температурою понад 37,2°C.

Також керівник закладу має розробити маршрути та графік допуску учнів до школи так, щоб уникнути скупчень людей.

Оля

Recent Posts

Українські дипломати в ІКАО порушили питання про системні авіаційні злочини Кремля, глушіння GPS та загрозу для світового неба

Москва продовжує свідомо та планомірно руйнувати систему міжнародної безпеки, перетворившись на державу-терориста не лише на…

2 дні ago

Сеанс миттєвої карми. Окупанти з «Минпромторгу» зібралися «пилити» бюджет, але поспішно втекли з наради після однієї згадки про ЗСУ

Чергова спроба легітимізації окупаційної влади та розподілу фінансових потоків на тимчасово окупованих територіях Запорізької області…

3 дні ago

Свої завжди чекають

#СвоїЗавждиЧекають Є місця, куди хочеться повернутися.Є люди, які не забувають.Є побратими й посестри, які пам’ятають…

4 дні ago

Як повернутись з СЗЧ, через Армію+

Як повернутись з СЗЧ, через Армію+, в елітні підрозділи? Куди звернутись, аби не просто поновитись…

5 днів ago

Зупинили штурм

У цивільному житті «Кощей» працював вантажником. Будував плани на майбутнє та жив мирним життям. Але…

6 днів ago

СБУ перехопила російський документ, який заперечує удар українських БПЛА по автобусу з громадянами Білорусі у Брянській області рф

Служба безпеки України перехопила офіційний російський документ, який заперечує причетність України до удару по автобусу…

1 тиждень ago