Департамент освіти та науки Києва розробив рекомендації, як діяти школам в разі виявлення симптомів коронавірусу.
Про це написала на своїй сторінці у Facebook директорка департаменту Олена Фіданян.
“Ми, управлінський освітній корпус Києва, не чекали готових рішень.
Ми просто вивчали свій та закордонний досвід та працювали все літо.
Можливо, стане у пригоді
З наближенням нового навчального усе частіше лунають питання, як потрібно діяти, якщо під час навчання у закладі буде виявлено хворого.
Ми це розписали у Регламенті ще у квітні”, – йдеться у повідомлені.
Покрокові рекомендації візуалізували у вигляді брошури.
Алгоритм дій, якщо у дитини виявили симптоми коронавірусу:
✅ вчитель чи вихователь дистанційно, за допомогою телефонного зв’язку інформує чергового адміністратора та медичного працівника;
✅ медичний працівник забирає дитину до ізолятора та повідомляє заступника з господарського частини про приміщення, де необхідно здійснити дезінфекцію;
✅ дітей групи чи класу ізолюють. Дітям забороняють рухатися по дитячому садочку та школі. У разі потреби медичний працівник викликає швидку медичну допомогу;
✅ технічний працівник проводить дезінфекцію приміщень;
✅ черговий адміністратор інформує батьків та районне управління освіти про виявлення дитини з ознаками хвороби, обмежує вхід до приміщень, де перебувала дитина;
✅ РУО інформує медичну установу, управління Держпродспоживслужби;
✅ вчитель чи вихователь проводить інструктаж з дітьми, які були в контакті з дитиною з ознаками хвороби. Діти з групи чи класу, де виявлено дитину з ознаками хвороби, переходять на самоізоляцію до отримання результатів лабораторних досліджень;
✅ якщо тест не підтверджує COVID-19 – діти групи чи класу повертаються до навчання;
✅ якщо тест не підтверджує COVID-19 – діти повертаються до навчання;
✅ якщо ж тест підтверджує хворобу, діти переходять на дистанційне навчання на 2 тижні.
Нагадаємо, що Головний санітарний лікар Віктор Ляшко також надав тимчасові рекомендації щодо організації навчання в закладах освіти (ЗО).
Вони затверджені його постановою №42 від 30 липня.
Згідно з цими рекомендаціями, персонал мають забезпечити захисними масками із розрахунку: 1 маска на 3 робочі години.
До роботи не допускатимутся працівники закладу з температурою понад 37,2°C.
Також керівник закладу має розробити маршрути та графік допуску учнів до школи так, щоб уникнути скупчень людей.
Москва продовжує свідомо та планомірно руйнувати систему міжнародної безпеки, перетворившись на державу-терориста не лише на…
Чергова спроба легітимізації окупаційної влади та розподілу фінансових потоків на тимчасово окупованих територіях Запорізької області…
#СвоїЗавждиЧекають Є місця, куди хочеться повернутися.Є люди, які не забувають.Є побратими й посестри, які пам’ятають…
Як повернутись з СЗЧ, через Армію+, в елітні підрозділи? Куди звернутись, аби не просто поновитись…
У цивільному житті «Кощей» працював вантажником. Будував плани на майбутнє та жив мирним життям. Але…
Служба безпеки України перехопила офіційний російський документ, який заперечує причетність України до удару по автобусу…