Український продюсер і телеведучий Ігор Кондратюк розкритикував зіркове попурі, яке виконали артисти в День Незалежності України. Він назвав підбір пісень “музичним несмаком”.
Продюсеру не сподобалося, що серед топових українських композицій прозвучали також і російськомовні пісні. Кондратюка найбільше здивувала присутність в попурі треку “Киевлянка” шансон-виконавця Гарика Кричевського. Свою думку шоумен написав на особистій сторінці в Faceebook.
“На Софіївській площі переспівували самого Гарика Кричевського. Я вважаю, що музичний трек був неорганічним, і не всі пісні потрібно було в нього включати. Частина хітів підійшла би для святкової вечірньої дискотеки. У тому числі і шлягер шансону минулих років Кричевського “Киевлянка”, – висловився Кондратюк.
Також він назвав попурі з популярних в Україні пісень “музичним несмаком” і “бл**ством”.
“Був музичний несмак, як на мене. Співати про “путану” на урочистій церемонії до Дня Незалежності в присутності президента – це бл**ство, вибачте, бо інший “термін” не підходить”, – емоційно додав продюсер.
Також, за його словами, в трек не варто було включати пісню виконавця Івана Дорна “Стицамен” і “Шльопки” Олі Полякової. Ігор Кондратюк підкреслив, що це виключно його особиста думка, яку він нікому не нав’язує.
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…
На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…