“Музичний несмак і бл**ство”: Кондратюк плюнув в обличчя артистам, не оминувши подругу Могилевську

Кондратюк дорікнув зіркам за вибір пісень до Дня Незалежності: “Це музичний несмак і…”

Відомий український продюсер і телеведучий Ігор Кондратюк різко розкритикував зіркове попурі, яке виконали артисти в День Незалежності України.

Продюсеру не сподобалося, що серед топових українських композицій прозвучали також і російськомовні пісні, а підбір пісень він назвав “музичним несмаком”. Про це Кондратюк написав на своїй сторінці в мережі Facebook.

Кондратюка, найбільше здивувала присутність у попурі треку “Киянка” шансон-виконавця Гаріка Кричевського.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“На Софіївській площі переспівували самого Гаріка Кричевського. Я вважаю, що музичний трек був неорганічним, і не всі пісні потрібно було в нього включати. Частина хітів підійшла б для святкової вечірньої дискотеки. У тому числі і шлягер шансону минулих років Кричевського”, – написав Кондратюк.

Також він назвав попурі з популярних в Україні пісень “музичним несмаком” і “бл**ством”.

Оля

Recent Posts

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…

4 дні ago

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати.

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…

5 днів ago

Шторм народжує сильних. Бій загартовує незламних.

Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…

7 днів ago

Безпілотні системи – це очі війська

Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…

1 тиждень ago

«Я відчуваю себе на своєму місці»

«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…

4 тижні ago

Історія порятунку коханої людини на полі бою!

‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…

1 місяць ago